Про нас

Наше бюро перекладів засноване в 2004 році. З моменту утворення наша компанія успішно працює на ринку послуг з перекладу. За цей час нашими клієнтами стали сотні державних і приватних вітчизняних та зарубіжних компаній, серед яких: Кабінет Міністрів України, Служба безпеки України, Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України», банки «Альфа-Банк», «Укрсоцбанк», «UniCreditbank», «Астра Банк», «CityCommerceBank» і багато інших.

В минулому році за підсумками Національного бізнес-рейтингу за підтримки Торгово-промислової палати України наша компанія була удостоєна звання «Лідер галузі 2013». Це незалежне загальнонаціональне оцінювання серед понад 300 000 юридичних компаній України за всіма видами діяльності, за результатами якого визначаються кращі компанії на ринку, що становлять основу економіки країни.

Всім відомо, що імідж компанії створюють реклама, презентабельний офіс, сучасне обладнання та інші маркетингові інструменти. Але все це лише мистецтво справляти враження. Справжньою ж цінністю компанії є люди, які в ній працюють. Ми небезпідставно пишаємося нашими перекладачами, їх талантом та професіоналізмом, ретельністю та віддачею. Серед них доктори та кандидати наук, юристи та адвокати, фінансисти та бухгалтери, медики та фармацевти, інженери та архітектори, а також безліч інших перекладачів, мають другу спеціальну освіту. Ми з повною відповідальністю заявляємо, що працюємо тільки з кращими фахівцями на ринку перекладів зі стажем понад 10 років!

Наше головне завдання - зробити все, щоб наші замовники залишилися задоволені, адже переклад - це імідж компанії на міжнародному ринку, одяг, за яким зустрічають. Ми робимо більше, ніж просто переклад - ми допомагаємо клієнтам завоювати нові ринки, знаходити нову аудиторію та збільшувати свої доходи. Ми відкриваємо двері в інший мовний простір, щоб заговорити зі світом та трансформувати глобальне бачення в глобальну реальність. Тому, звертаючись в наше бюро перекладів, завжди можна розраховувати на гнучкість та оперативність з нашого боку.

Нам відомо, що взаємовідносини з нашими клієнтами - це ключ до успіху та майбутнього зростання нашого бюро перекладів. Нам цікаво займатися улюбленою справою і бути причетним до розвитку, зростання і процвітання наших клієнтів, тому ми пишаємося їхніми успіхами і тим, що працюємо з ними. Разом ми ростемо.

Ми розуміємо, що виведення Вашого бізнесу, продукту або веб-сайту на світовий ринок - це великий крок на шляху розвитку Вашої компанії. Ми вдячні Вам за те, що Ви вибрали саме нас і постараємося виправдати виявлену довіру. Якщо Ви раніше працювали з нами, ми дякуємо Вам за Вашу підтримку. Якщо ж Ви тільки шукаєте бюро перекладів, ми будемо раді зустріти Вас в якості нашого нового клієнта і подаруємо Вам 30% знижку на Ваше перше замовлення, як компенсацію за виявлену довіру.

Ми віримо в те, що завдяки міцним партнерським взаємовідносинам, виграє кожен з нас.

Завжди Ваші,Команда Бюро перекладів «Тезаурус»

30% Знижка новому клієнту Так, так, Ви не помилились!
Укр.Рус.
може в обране?
066 777-54-67
098 777-54-67
093 077-45-77
або пишіть на пошту