Бюро перекладів

Бюро перекладів "Тезаурус" понад 10 років надає послуги перекладу на 50 мовах світу, пропонуючи своїм клієнтам наступні переваги:

  • Конкурентні ціни на ринку перекладів
  • Персональна 30% знижка на перше замовлення
  • 100% гарантія повернення коштів за неякісний або несвоєчасний переклад
  • Новітнє програмне забезпечення для оптимізації перекладу
  • Виконання перекладу профільним фахівцем

Ми раді вітати Вас на сайті нашого бюро перекладів!

Дякуємо, що приділили нам час. Ми дуже цінуємо Вашу увагу та щиро дорожимо відносинами з кожним клієнтом. Щойно Ви зайшли на цей сайт - бюро перекладів «Тезаурус» дарує Вам персональну 30% -знижку на перше замовлення! Саме з цього ми бажаємо почати наше з Вами знайомство. Наше агентство перекладів йде на цей крок лише для того, щоб Ви переконалися в наших ділових якостях.

Бюро перекладів «Тезаурус» працює в Києві на ринку перекладацьких послуг з 2004 року. Кращі ціни та якість завжди були і залишаються основним пріоритетом нашого бюро перекладів. Цей принцип ніколи не зміниться, тому що формує основу лояльності до бренду, завдяки чому люди та компанії по всьому світу знову і знову звертаються до нашого бюро перекладів. Легендарний Генрі Форд якось сказав, що той, хто зможе дати споживачу кращу якість за нижчими цінами, неодмінно очолить галузь. В минулому році бюро перекладів «Тезаурус» визнано «Лідером галузі» за підсумками Національного бізнес рейтингу, який щорічно проводиться Торгово-промисловою палатою України.

За 10 років роботи наше бюро перекладів вже вибрали тисячі замовників, серед яких такі відомі імена, як: Кабінет Міністрів України, НАК «Нафтогаз України», Служба безпеки України, Альфа-Банк, Астра Банк, Укрсоцбанк, UniCreditbank, CityCommerceBank, Банк Фінансова ініціатива, BASF, METRO Cash & Carry, Oriflame, AVON та інші.

Для нас буде великою честю бачити і Вас серед наших постійних клієнтів!

Звертаючись до нашого бюро перекладів в Києві, Ви можете бути впевнені — ми докладемо всіх зусиль, щоб вирішити Ваше питання в максимально короткі строки, забезпечуючи при цьому високу якість перекладу та економію Вашого бюджету.

Мова — це одяг, по якому зустрічають в іншій країні. Наше бюро перекладів подбає про те, щоб Вас зустріли гідно!

З повагою,
Людмила Шевченко
Директор ТОВ «Тезаурус Україна»

Укр.Рус.
може в обране?
066 777-54-67
098 777-54-67
093 077-45-77
або пишіть на пошту